Dodatki papierowe die-cuts Stamperia Ephemera House of Roses samoprzylepne
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zestaw dodatków die cuts Ephemera Stamperia House of Roses
Zestaw zawiera gotowe elementy typu die-cut, przeznaczone do różnorodnych projektów kreatywnych, takich jak scrapbooking, kartki okolicznościowe, albumy, journale czy dekoracje.
Papiery i dodatki House of Roses marki Stamperia to subtelna, przepiękna kolekcja w klimacie Shabby Chic. Jest pełna róż, pergoli, i motywów kojarzących się z leniwym popołudniem w ogrodzie. Idealnie sprawdzi się w romantycznych, kobiecych, vintage pracach.
Cechy elementów die cuts Stamperia:
- Gotowe do użycia bez potrzeby wycinania.
- Wykonane z tektury jednostronnie powleczonej kolorowym papierem z połyskiem; sztywne i trwałe - nadają się także do prac mixed mediowych.
- Bardzo starannie wycięte wzory, bez białych brzegów.
Zastosowanie:
- Prace w stylu Shabby Chic
- Projekty ślubne, rocznicowe
- Warstwowe kartki, kobiece albumy
- Junk journal i Art journal - wpisy pełne kwiatów, sielskiego, romantycznego klimatu
Stamperia to renomowana włoska marka, która od ponad 30 lat specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości materiałów do scrapbookingu, decoupage i rękodzieła artystycznego. Znana z unikalnego stylu, dbałości o detale i oryginalnych ilustracji, Stamperia inspiruje twórców na całym świecie do tworzenia pięknych, pełnych emocji projektów DIY.
