https://www.facebook.com/ZieloneKoty     

Bloki, notesy, Art Journal

  • promocja
  • promocja

Czy wiesz już coś o scrapbooking'u? Ta technika tworzenia osobistych pamiątek przy pomocy odpowiednich materiałów plastycznych jest świetnym sposobem na to, by rozwijać się pod względem artystycznym. Scrapbooking to idealne zajęcie dla osób w każdym wieku, odprężające i rozwijające wyobraźnię oraz zdolności manualne. Jeśli i Ty chcesz rozpocząć swoją kreatywną przygodę, to przydadzą Ci się konkretne akcesoria. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym ZieloneKoty.pl

Poznaj scrapbooking!

Scrapbooking jest techniką ręcznego tworzenia unikalnych przedmiotów, głównie z papieru, oraz dodatków ozdobnych takich jak kwiatki, koraliki, tasiemki, czy inne dodatki. Istota scrapbooking'u jest bardzo prosta, musisz po prostu puścić wodze fantazji i tworzyć przedmioty, które przywołują dobre emocje i najpiękniejsze wspomnienia. Twoje kreatywne, własnoręczne, zdobienia wykonywane przy pomocy kolorowego papieru nawet banalne przedmioty uczynią wyjątkowymi.

Samodzielne projektowanie i wykonywanie spersonalizowanych kartek urodzinowych, zaproszeń czy wizytówek to świetna zabawa, która może się przerodzić w prawdziwą pasję nie tylko u dzieci i młodzieży, ale także osób dorosłych. To odprężające zajęcie dla osób w każdym wieku, także dla seniorów. Doskonale bowiem wpływa na umiejętności manualne. Wycinanie, trzymanie malutkich koralików, wstążeczek, zginanie papierów, rysowanie i klejenie wymagają sprawnych palców. U osób z zaburzeniami motoryki małej tego typu zajęcia stanowią przyjemną arteterapię, a także poprawiają koncentrację. I oczywiście dają wiele satysfakcji z wykonanych dzieł!

Scrapbooking dla wielu osób staje się pasją i sposobem na twórcze spędzenie wolnego czasu. Dzięki tej technice możesz ozdobić rodzinny album lub ramkę na zdjęcia. Twórz więc i dobrze się baw, a efekty Twojej pracy z pewnością cię zaskoczą!

Blok papierów do scrapbookingu

Blok papierów do scrapbooking'u zwykle składa się z kilku lub kilkunastu arkuszy kolorowego papieru. Część z nich może być bardzo ozdobna, inne niemal gładkie. Niektóre arkusze zawierają różnorodne wzory, napisy czy motywy tematyczne. Bloki do scrapbooking'u pomogą Ci zrealizować Twoją wizję tworzonego projektu.

Notesy i szkicowniki do scrapbookingu

Jeżeli jesteś miłośnikiem art journali w Twojej pracowni z pewnością przydadzą się notesy i szkicowniki do scrapbooking'u oraz mixed mediów. Te bazy do dzienników artystycznych przypominają tradycyjne notesy, lecz w rzeczywistości zrobione są ze specjalnego papieru, którego wybór zależy od techniki w której tworzysz.

Jeżeli lubisz doodling i rysowanie, wybierz szkicownik lub blok z papierem odpowiednim dla kredek i pisaków. Papier z takich bloków przyda się także do tworzenia kartek przy pomocy stempli kolorowanych markerami. Natomiast do art journala mixed mediowego najlepiej wybrać notes z papieru odpowiedniego do pracy z mediami wodnymi, takimi jak farby, tusze i czy mgiełki. Taki notes pozwoli Ci na ich swobodne używanie w tworzeniu Twoich osobistych wizji.

Weź więc w dłoń pisaki, tusze i farby i daj się ponieść wenie twórczej! Art journal to wspaniała psychoterapia, otwiera przed Tobą szereg nowych możliwości. 

Papier i blok akwarelowy

Papier do akwareli to specyficzny rodzaj papieru, przystosowany do pracy z farbami wodnymi. Świetnie sprawdzi się też w scrapbookingu, gdy tworzysz kartki przy pomocy stempli, farb i kredek akwarelowych czy tuszów wodnych. Dzięki jego właściwościom kolory dobrze się rozprowadzają i mieszają, farby nie wysychają zbyt szybko i nie tworzą brzydkich plam. Do delikatnego kolorowania stempli możesz użyć papieru o mniejszej gramaturze np. 200g. Jednak najlepsze efekty uzyskasz grubszych papierach, powyżej 200g, zwłaszcza jeżeli będziesz używać wody tworząc tuszami czy farbami akwarelowymi tło. Taki papier nie będzie się wtedy zniekształcał tak jak w przypadku arkuszy o niższej gramaturze. Jeżeli lubisz z mediami wodnymi bloki akwarelowe z pewnością przydadzą Ci się podczas twórczej przygody ze scrapbookingiem.

Notesy i bloki do scrapbooking’u zamówisz w ZieloneKoty.pl

Jeżeli wiesz czego potrzebujesz i trafiłeś na naszą stronę, to możesz tu zrobić wszystkie, niezbędne zakupy! Znajdziesz u nas papiery i bloki akwarelowe, szkicowniki i notesy, papiery do scrapbooking'u, a także wiele innych artykułów plastycznych. Dzięki nam zrobisz zakupy, nawet nie wychodząc z domu, a my dostarczymy je Tobie tak szybko, jak to jest możliwe.

A może nie wiesz, na które artykuły do scrapbooking'u się zdecydować? Służymy fachową pomocą i doradztwem. Oferujemy Ci nasze doświadczenie i doskonałą znajomość oferowanych materiałów plastycznych – pomożemy Ci zrealizować Twoje twórcze pomysły. Dbamy też o to, by scrapbooking nie był kosztownym hobby, proponując sprawdzone materiały do tworzenia na różnym poziomie zaawansowania i w konkurencyjnych cenach. Zapoznaj się z naszym asortymentem – niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę ze scrapbookingiem, czy jesteś doświadczonym twórcą, na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium