Koszty i czas dostawy

Zamówienia stramy się wysłać w ciagu 24 godzin od daty OPŁACENIA:
- przelewy bankowe dochodzą do nas często dopiero kolejnego dnia; zapłać "e-przelewem natychmiastowym" - przyspieszy to realizację zamowienia.
- w okresach wzmożonego ruchu - np. po weekendzie czy przed świętami, czas wysyłki może wzrosnąć do 48h. O większych opóźnieniach (jeżeli czas wysyłki przekracza 48h), informujemy na stronie składania zamówienia lub telefonicznie.

WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA STARAMY SIĘ WYSŁAĆ JAK NAJSZYBCIEJ :)
Szybkość realizacji zamówień jest w naszym sklepie priorytetem, dopisek "pilne" w komentarzu niewiele jest w stanie zmienić. Dla bardzo pilnych zamwówień polecam wybór przeysłki KURIEREM DPD (czas dostarczenia 24H)


POCZTA Kurier48
przewidywany czas dostarczenia od daty nadania - dwa dni ROBOCZE.
(pamiętajmy jednak, że to nasza kochana Poczta Polska; czas dostarczenia niektórych przesyłke nas zaskakuje i trwa 24H, ale czasami bywa, że 48 godzin trwa na poczcie nieco dłużej niż na naszych zegarkach.)

wartość zakupów       koszty przesyłki   
 do 99zł  13,90zł   
 100zł -150zł  11zł   
 151zł - 250zł  6zł  
 powyżej 250zł  bezpłatnie

 

PACZKOMATY INPOST
przewidywany czas dostarczenia - 2-3 dni od daty nadania w systemie Inpost
(paczki nadane danego dnia w sklepie "wyjeżdżają" od nas wieczorem, w 90% pprzypadków wyjeżdżają z Gdańska dopiero kolejnego dnia; proszę więc nie liczyć na to, że dotrą do Państwa w czasie 24H od dnia nadania).

wartość zakupów       koszty przesyłki   
 do 99zł 12,90zł
 100zł -150zł  11zł 
 151zł - 250zł  6zł 
 powyżej 250zł  bezpłatnie

 

KURIER DPD
przewidywany czas dostawy 24h - przesyłkę powinieneś dostać kolejnego dnia roboczego od dnia nadania.
zamawiając przesyłkę kurierem dostaniesz maila z prawdopodobną godziną dostawy (przedział dwugodzinny) oraz nr telefonu do swojego kuriera

wartość zakupów       koszty przesyłki   
 do 99zł  16zł   
 99zł -150zł  13zł   
 151zł - 250zł  9zł   
 251zł - 300zł 5zł  
 powyżej 300zł  bezpłatnie

 

ZAMÓWIENIA ŁĄCZONE
Po złożeniu zamówienia, dopóki jego status nie będzie zmieniony na "spakowane", "gotowe do wysłania" lub "wysłane", możesz zamówić dodatkowe produkty. Składając kolejne zamówienie, w opcjach wysyłki  zaznacz "zamówienie łączone". Wtedy zamówienia zostaną wysłane razem, a system nie naliczy dodatkowej opłaty za przesyłkę.
Za wysyłkę zamówień łączonych  nie jest pobierana dodatkowa opłata, ale wzrost sumarycznej kwoty zamówień nie powoduje zmiany kosztów przesyłki naliczonych w pierwszym zamówieniu.

ODBIÓR OSOBISTY
bezpłatnie - po otrzymaniu informacji o przygotowanym zamówieniu.
Zamówienia z odbiorem osobistym kompletujemy w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego. Możliwość odbioru w dni robocze w godzinach 10.00 - 17.00 oraz niektóre soboty w Sklepie RETRO DROBIAZGI, Gdańsk, ul.Malczewskiego 118A

 

ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE 
Koszty wysyłki zamówień zagranicznych są kalkulowane indywidualnie dla każdego zamówienia - zależą od jego wagi i gabarytów oraz od kraju wysyłki. Zawsze staramy się znaleźć jak najtańszą formę wysyłki, ewenualnie przedstawić ci różne opcje, jezeli to jest możliwe. Aby otrzymać kalkulację należy złozyć je na stronie internetowej i poczekać na wiadomość od nas z kosztami wysyłki (staramy się to zrobić najdaej kolejnego dnia roboczego). Jeżeli koszty będą dla ciebie za wysokie - anulujemy zamówienie. 

INTERNATIONAL SHIPPING - please place an order and wait for our shipping calculation; we are doing our best to make your shipping costs as low as it's possible. If you won't be happy with it, you will be able to cancel your order. Shipping costs depend on the country and the weight of the package. For small packages with stamps and dies it is usually 5-8EU, for heavier orders 8-20EU (for Europe countries). You will be able to pay with credit card or money order from your bank.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium