Kontakt i Sklep Stacjonarny

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
postaramy sę odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania
doradzić tak, abyś był zadowolony ze swoich zakupów :)

kontakt mailowy
 sklep@zielonekoty.pl

kontakt telefoniczny
(w godzinach otwarcia skelp wypisanych poniżej)
ZIELONY TELEFON nr 58 300 02 02

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, adres
Sklep RETRO DROBIAZGI
80-112 Gdańśk
ul. Malczewskiego 118A

godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek, środa 11.00-18.00
wtorek, czwartek 11.00-18.30
piątek 11.00-17.00*
sobota 10.00-14.00

* soboty, w które rano są warsztaty (grafik TUTAJ)  nie są najlepszym dniem na szperanie po pólkach - jest wtedy dość tłoczno i dostęp do niektórych rzeczy jest utrudniony.

 

UWAGI DO ZAKUPÓW w sklepie stacjonarnym:

W sklepie staramy się doradzać, będziesz mógł szperać i wybierać, znajdziesz też sporo inspiracji. Pamiętaj jednak, że w duzej mierze obowiązuje tu SAMOOBSŁUGA, a organizacja towarów na półkach jest inna niż w magazynie internetowym. Jeżeli wiec masz upatrzoną listę konkretnych towarów w sklepie internetowym - ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE Z ODBIOREM OSOBISTYM. Nie musisz za nie płacić przelewem, nadal będziesz mógł poszperać po pólkach, a nawet zrezygnować  z części zamówienia, jeżeli nie spodoba ci się "na żywo". Natomiast musisz być świadomy/a, że odnalezienie wielu rzeczy nie będzie łatwe, a niektórych wręcz niemożliwe (bo sa przechowywane w innym magazynie). Ostatecznie może się zdarzyć, że nie znajdziesz tego po co przyszedłeś.

REASUMUJĄC - jeżeli jesteś na coś zdecydowany/a - zamówienie złożone online z odbiorem osobistym ułatwi nam pracę oraz zapewni ci zakup wybranych rzeczy. Szczególnie jeżeli chodzi o ozdoby metalowe i wycinanki z tektury, drobne dodatki mamy ich dużo mniej na realnych sklepowych półkach. Jednocześnie będziesz mieć sporo czasu na buszowanie w sklepie, oglądanie wszystkiego na żywo, oglądanie inspiracji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl