Promocje
Stempel LaBlanche Full of me
Stempel LaBlanche Full of me
26,00 zł 20,80 zł
szt.
Stempel LaBlanche Sir Rabbit królik
Stempel LaBlanche Sir Rabbit królik
26,00 zł 20,80 zł
szt.
Stempel LaBlanche Jaqueline kobieta dama vintage
Stempel LaBlanche Jaqueline kobieta dama vintage
28,00 zł 22,40 zł
szt.
Stempel LaBlanche Morroccan Fence siateczka
Stempel LaBlanche Morroccan Fence siateczka
29,00 zł 23,20 zł
szt.
Stempel LaBlanche Morning Ride cykliści
Stempel LaBlanche Morning Ride cykliści
39,00 zł 31,20 zł
szt.
Stempel LaBlanche Good Read steampunk
Stempel LaBlanche Good Read steampunk
36,00 zł 28,80 zł
szt.
Opakowanie na butelkę białe
Opakowanie na butelkę białe
4,50 zł 2,95 zł
szt.
Sklep Stacjonarny

Poszukujemy osoby do pracy w sklepie

przy obsłudze dostaw i zamówień.
Praca w sympatycznym, niestresującym zespole - ale wymaga dokładności, szybkości, umiejętności skupienia się w rozpraszających warunkach. Przydatna będzie umiejętość sprawnej obsługi komputera. Doświadczenie w pracy w sklepie czy magazynie będzie bardzo pomocne. Przydatna jest podstawowa znajomość technik scrapbookingowych czy decoupagowych - ale nie jest to warunek konieczny, a na pewno nie musisz być mistrzem w tej dziedzinie.

Zapewniamy elastyczne godziny pracy, duże możliwości dostosowania się do innych zajęć, 3-5 dni w tygodniu (warunki omawiamy indywidualnie). Preferowany pełen wymiar godzin. Godziny pracy zależne od wzajemnych ustaleń (możliwe niestandatowy przedział godzinowy)
Jeżeli jesteś zainteresowana - prosimy o kontakt
na maila retrodrobiazgi@gmail.com lub nr telefonu 501 011 551

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Gdańsku
Sklep RETRO DROBIAZGI, ul. Malczewskiego 118A

godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek, środa 11.00-18.00
wtorek, czwartek 11.00-18.30
piątek 11.00-17.00*
sobota 10.00-14.00

* zamówienia można też odbierać w czasie trwania warsztatów (piątki wieczorem, grafik na stronie retrodrobiazgi.com) - ale dotyczy to tylko zamówień wcześniej OPŁACONYCH.

** soboty, w które są warsztaty (grafik TUTAJ)  nie są najlepszym dniem na szperanie po pólkach - jest wtedy dość tłoczno i dostęp do niektórych rzeczy jest utrudniony.

 

UWAGI DO ZAKUPÓW w sklepie stacjonarnym:

W sklepie staramy się doradzać, będziesz mógł szperać i wybierać, znajdziesz też sporo inspiracji. Pamiętaj jednak, że w duzej mierze obowiązuje tu SAMOOBSŁUGA, a organizacja towarów na półkach jest inna niż w magazynie internetowym. Jeżeli wiec masz upatrzoną listę konkretnych towarów w sklepie internetowym - ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE Z ODBIOREM OSOBISTYM. Nie musisz za nie płacić przelewem, nadal będziesz mógł poszperać po pólkach, a nawet zrezygnować  z części zamówienia, jeżeli nie spodoba ci się "na żywo". Natomiast musisz być świadomy/a, że odnalezienie wielu rzeczy nie będzie łatwe, a niektórych wręcz niemożliwe (bo sa przechowywane w innym magazynie). Ostatecznie może się zdarzyć, że nie znajdziesz tego po co przyszedłeś.

REASUMUJĄC - jeżeli jesteś na coś zdecydowany/a - zamówienie złożone online z odbiorem osobistym ułatwi nam pracę oraz zapewni ci zakup wybranych rzeczy. Szczególnie jeżeli chodzi o ozdoby metalowe i wycinanki z tektury, mamy ich dużo mniej na realnych sklepowych półkach. Jednocześnie będziesz mieć sporo czasu na buszowanie w sklepie, oglądanie wszystkiego na żywo, oglądanie inspiracji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl