Sklep Stacjonarny

 

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Gdańsku
Sklep RETRO DROBIAZGI, ul. Malczewskiego 118A

godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek, środa 11.00-18.00
wtorek, czwartek 11.00-18.30
piątek 11.00-17.00*
sobota 10.00-14.00

* zamówienia można też odbierać w czasie trwania warsztatów (piątki wieczorem, grafik na stronie retrodrobiazgi.com) - ale dotyczy to tylko zamówień wcześniej OPŁACONYCH.

** soboty, w które są warsztaty (grafik TUTAJ)  nie są najlepszym dniem na szperanie po pólkach - jest wtedy dość tłoczno i dostęp do niektórych rzeczy jest utrudniony.

 

UWAGI DO ZAKUPÓW w sklepie stacjonarnym:

W sklepie staramy się doradzać, będziesz mógł szperać i wybierać, znajdziesz też sporo inspiracji. Pamiętaj jednak, że w duzej mierze obowiązuje tu SAMOOBSŁUGA, a organizacja towarów na półkach jest inna niż w magazynie internetowym. Jeżeli wiec masz upatrzoną listę konkretnych towarów w sklepie internetowym - ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE Z ODBIOREM OSOBISTYM. Nie musisz za nie płacić przelewem, nadal będziesz mógł poszperać po pólkach, a nawet zrezygnować  z części zamówienia, jeżeli nie spodoba ci się "na żywo". Natomiast jeżeli przyjdziesz do sklepu z prośbą o "Ten stempel z motylkami, który widziałam w internecie" - trudno nam będzie go zidentyfikować pośród wielu innych stempli. Nawet jeżeli masz jego zdjęcie - szukanie go na pókach zajmie ci dużo czasu (albo okaże się, że właśnie ktoś go kupił online). Jeżeli wyślesz koleżankę czy męża z długą listą drobiazgów - trudno nam szybko ją zrealizować, bo w magazynie internetowym nie szukamy po zdjęciach :) Ostatecznie może się zdarzyć, ze nie znajdziesz tego po co przyszedłeś.

REASUMUJĄC - jeżeli jesteś na coś zdecydowana - zamówienie złożone online z odbiorem osobistym ułatwi nam pracę oraz zapewni ci zakup. Szczególnie jeżeli chodzi o ozdoby metalowe i wycinanki z tektury, możesz nie znaleźć ich wszystkich na realnych sklepowych pólkach. A jednocześnie będziesz mieć sporo czasu na buszowanie w sklepie, oglądanie wszystkiego na żywo, oglądanie inspiracji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl