Promocje
Fluid akrylowy Deco Art Gold  29,6ml
Fluid akrylowy Deco Art Gold 29,6ml
18,90 zł 13,23 zł
szt.
Stempel cling gumowy Stampendous Mermaid syrena morskie
Stempel cling gumowy Stampendous Mermaid syrena morskie
29,00 zł 20,30 zł
szt.
Tagi Prima Time Traveler Tag Me Tags & Tickets
Tagi Prima Time Traveler Tag Me Tags & Tickets
19,50 zł 13,65 zł
szt.
SOSPESO - FOLIA NADRUKOWANA LITTLE BLUE FLOWER
SOSPESO - FOLIA NADRUKOWANA LITTLE BLUE FLOWER
10,90 zł 7,63 zł
szt.
Maszynka Sizzix Big Shot
Maszynka Sizzix Big Shot
460,00 zł 399,00 zł
szt.
SOSPESO - KLEJ 100ml
SOSPESO - KLEJ 100ml
24,80 zł 17,36 zł
szt.
Stempel LaBlanche Good Read steampunk
Stempel LaBlanche Good Read steampunk
36,00 zł 25,20 zł
szt.
Sklep Stacjonarny

 

 Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Gdańsku
Sklep RETRO DROBIAZGI, ul. Malczewskiego 118A

godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek, środa 11.00-18.00
wtorek, czwartek 11.00-18.30
piątek 11.00-17.00*
sobota 10.00-14.00

* zamówienia można też odbierać w czasie trwania warsztatów (piątki wieczorem, grafik na stronie retrodrobiazgi.com) - ale dotyczy to tylko zamówień wcześniej OPŁACONYCH.

** soboty, w które są warsztaty (grafik TUTAJ)  nie są najlepszym dniem na szperanie po pólkach - jest wtedy dość tłoczno i dostęp do niektórych rzeczy jest utrudniony.

 

UWAGI DO ZAKUPÓW w sklepie stacjonarnym:

W sklepie staramy się doradzać, będziesz mógł szperać i wybierać, znajdziesz też sporo inspiracji. Pamiętaj jednak, że w duzej mierze obowiązuje tu SAMOOBSŁUGA, a organizacja towarów na półkach jest inna niż w magazynie internetowym. Jeżeli wiec masz upatrzoną listę konkretnych towarów w sklepie internetowym - ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE Z ODBIOREM OSOBISTYM. Nie musisz za nie płacić przelewem, nadal będziesz mógł poszperać po pólkach, a nawet zrezygnować  z części zamówienia, jeżeli nie spodoba ci się "na żywo". Natomiast jeżeli przyjdziesz do sklepu z prośbą o "Ten stempel z motylkami, który widziałam w internecie" - trudno nam będzie go zidentyfikować pośród wielu innych stempli. Nawet jeżeli masz jego zdjęcie - szukanie go na pókach zajmie ci dużo czasu (albo okaże się, że właśnie ktoś go kupił online). Jeżeli wyślesz koleżankę czy męża z długą listą drobiazgów - trudno nam szybko ją zrealizować, bo w magazynie internetowym nie szukamy po zdjęciach :) 

REASUMUJĄC - jeżeli jesteś na coś zdecydowana - zamówienie złożone online z odbiorem osobistym ułatwi nam pracę oraz przyspieszy obsługę. Szczególnie jeżeli chodzi o ozdoby metalowe i wycinanki z tektury, możesz nie znaleźć ich wszystkich na realnych sklepowych pólkach. A jednocześnie będziesz mieć sporo czasu na buszowanie w sklepie, oglądanie wszystkiego na żywo, oglądanie inspiracji. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl