Zastanawiasz się kiedy Twoje zamówienie dotrze do ciebie ?
Przeczytaj informacje na stronie - KOSZTY I CZAS DOSTAWY

CZAS DOSTAWY
Wszystkie zamówienia są dla nas Ważne, KAŻDE staramy się spakować jak najszybciej - zamówienia są wysyłane w ciągu 24h od czasu ich opłacenia. Chcesz aby Twoej zamówienie dotarło do ciebie szybko ?
- zapłać "przelewem natychmiastowym" ze strony składania zamówienia, wtedy nie będziemy czekać na Twój przelew (nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi prowizjami ze strony klienta).
- wybierz dostawę "Kurier DPD 24h" - dostaniesz paczkę w ciągu jednego dnia od jej wysłania.
- dopisek "Pilne" NIE powoduje przesunięcia zamówienia w "kolejce". Niezależnie od tego czy go zamieścisz czy nie - zamówienie zostanie wysłane najszybciej jak to będzie możliwe.

KOSZTY PRZESYŁKI maleją w miarę wzrostu wartości Twojego zamówienia

 Z powodu okresu przedświątecznego
czas wysyłki może się wydłużyc do 3 dni od dnia opłacenia

 

Twój koszyk jest pusty.

Jeżeli wybieracie Państwo przesyłkę INPOST -
proszę pamiętać, że w tej firmie utrudniona jest reklamacja uszkodzonych paczek - NALEŻY JE POZOSTAWIĆ W PACZKOMACIE W MOMENCIE ODBIORU (po wyjęciu i zamknięciu skrytki reklamować je można tylko osobiście w oddziale). W przypadku przesyłki paczkomatem zwroty pieniędzy za zaginione i uszkodzone paczki przekazujemy dopiero po rozpatrzeniu reklamacji przez Inpost (w przypadku Poczty i DPD od razu po złożeniu reklamacji) 

*** koszty przesyłki Twojego zamówienia maleją stopniowo wraz ze wzrostem jego wartości. Dokładny cennik przesyłek znajdziesz w zakładce KOSZTY DOSTAWY.

*** INTERNATIONAL SHIPPING - please regoster int he store, place an order and DON'T PAY, please wait for our shipping calculation. We are doing our best to make your shipping costs as low as it's possible. If you won't be happy with it, you will be able to cancel your order. Shipping costs depend on the country and the weight of the package. For very small packages with stamps and dies it is usually 5-8EU, for heavier orders 8-20EU (for Europe countries). After we send you shipping price you will be able to pay with credit card or money order from your bank.

ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE - złóż zamówienie i NIE PŁAĆ od razu, poczekaj aż napiszemy do Ciebie jakie będa koszty wysyłki. Staramy się skalkulować je możiwie najtaniej, jeżeli nie będą ci odpowiadać możesz zadecydować o anulowaniu zamówienia. Koszty wahają si e od ok. 25-35zł (dla lekkich rzesyłke, kilka stempli czy wykrojników) do 70-90zł dla większych i cięższych paczek. Aby zapłacić póżniej kartą płatniczą w czasie składa zamówienia dokonaj rejestracji w sklepie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl